Červen 2011

HELLO, HELLO!

27. června 2011 v 21:03 | Lau* |  My Diary
páni, vážně sem tady? už to tak bude;)
no, v mým životě nastala zásadní změna - přenesla jsem se přes Ondru. V sobotu přišel opilej ke mě domů a spolu s Chrisem (Kristiánem) sme se ho pokoušely "probrat". no, ale ujelo mu pár věcí, protože byl fakticky totálně na mol. A když si je teď dám dohromady? znova ho slyšet říkat "miluju tě Laurinečko" mě opravdu potěšilo! ale už to bylo jiný...tak sem si s ním v neděli psala a prostě sme si to vyříkali:)
...no, ale to vás nejspíš nezajímá - tak šupem hupem k blogu!
- teď se pokusím být tu častěji, i když nevím jak to pude:/ zkusím zítra něco přidat, protože pak - hned 1. července letíme na naši každoroční "cestu Evropou". Minulej rok sme byli Anglie-Irsko-Belgie-Nizozemsko, letos jedem Španělsko-Portugalsko-Francie;) a pak se těším na zaslouženéé mořeeee na Floridě (mamčina kámoška nás pozvala a bereme i Lilly* - plus doufám, že Lenčiny (teta) děti budou vědět kde a kdy je mejdan:DDD). No na to si budu ale muset počkat až na 4.srpna:DD
Co plánujete vy?:)

shit!

16. června 2011 v 21:14 | Laura's death |  My Diary
Proč jsem se od soboty neozvala? Protože nenávidím svět!
- 1. BLOG - štvete mě, denně ste měli ffku a u každé jsou max. 4 komentáře!:DD ..ale tak vás miluju, že se nedokážu zlobit!:)
- 2. ŠKO*A (pro mě je to sprostě slovo!) - mám problémy s jazykama:/ se španělštinou a latinou. Já se nedivím, protože se učím 8 jazyků ( povinnost i koníček;) ), ale učitelky to odmítaj pochopit:/
- 3. GOSSIP GIRL - nějaký idiot do nás ze školy založil super-drbnu naší školy! musí to být víc lidí, protože během týdne je tam něco přes 2000 článků! a nejvíc mě sere, že tam řeší rozchod mě a debila..
- okruhem se dostávám k 4. ONDŘEJ - Novinky? Zajímá vás to vůbec? Já se na něj naprosto vykašlat, ale nedaří se. No, na naší milované gossip girl naší školy se psalo o jeho nové přítelkyni... no a teď postupem čau se ukazuje, že to nejspíš bude pravda!:/ jo, chce se mi brečet! sakra, rozešly jsme se před chvilkou!:/

No, co bude teď? Ani nevíte, v pondělí sme jely do Vídně na školní výlet, vraceli sme se v úterý:) no a teď? zítra odjíždím s Lills na vodu, vracíme se někdy v sobotu. V neděli je ''oslava narozenin'' (jo jasně:D) kámoše, takže pondělní škola bude asi fakticky zábavná:D... ještě štěstí, že nejsou naši doma, mají výročí - jsou ve Francii, kde počaly (tyhle představy se mi nelíbí:D) bráchu:DD no, a v pondělí je školní focení, ve středu jedem se školou do ZOO Lešná:D chii:D celodenní výlet - pro mě ztracenej čas:D No, mějte se a přejte mi štěstí v debilním životě:/:**
P.S. - affska oběhnu ještě dneska...snad:D

Lovelorm love - jednodílovka!

11. června 2011 v 17:42 | Lau* |  JEDNODÍLOVKY!
Tahle ffka byla kdysi do soutěže, ale vyhrabala jsem ji v počítači, tak proč ji sem nedát!:) Za obrázek a název děkuju Doms* :)
----------------------------------------------------------------

Birthday >> episode 3 from 3

10. června 2011 v 18:57 | Lau* |  birthday
Poslední dílek,už vás nebude otravovat:D
--------------------------------------------------------------------------------

.SUMMER. .BREAK. - only one episode!

9. června 2011 v 18:10 | Lau* |  JEDNODÍLOVKY!
Jedna stará ffka nalezená v počítači:D a hele lidi, skončila tak, jak skončila - další díl nebude:D
EDIT: víte co, dopsala jsem jinej konec:D
-------------------------------------------------------------------

Birthday >> episode 2 from 3

8. června 2011 v 6:03 | Lau* |  birthday
Pokráčko jedné starší ffky o Joeovi!:) prosím aspoň o pár komentů!:)
--------------------------------------------------------------------------------

WHO IS ADMIN?

7. června 2011 v 14:30 | Lau* |  My Diary
JMÉNO: Fajn, jmenuju se Laura Knappová. Nesnáším jméno Laura, zní to jako nějaký ...nevím, podivínský nebo babičkovský jméno:D A Knappová?:D no jo,vůbec netuším, kde se tohle jméno objevilo, z jakýho je jazyku, ale proklínám za něj svý rodiče. Lidi na mě koukají jako na debila když řeknu "Čau, já sem Laura Knappová." . Někdy si i myslí, že si tohle jméno vymýšlím a věřte nebo ne, ráda bych, aby bylo jen vymyšlené. NIKDY dobrovolně nezveřejňuju svoje příjmení:D Jméno ještě přežívám,ale příjmení - no když už, zkomolím si ho do angličtiny,třeba Knapper nebo Knappe:D Kdybych mohla něco změnit, určitě je to moje jméno. Prosím, neodsuzujte mě kvůli jménu!:D

VĚK: 8.května 1995,takže je mi konečně 16.

PŘEZDÍVKY: Uff, těch je spousta:D No, doma mi říkají buď Lí nebo prostě Laura. Nejlepší kámoška mi říká Lory, Ondra (bývalý přítel) mi říkal Laurinečko, ostatní prostě Lau. Učitelé mi říkají Lauro a nikdy nezapomenout zdůraznit r:DD Lidé co mě neznají a nejsou si jistí, jak mi říkat, mi jména různě komolí,jako Lári (jako paní Láry Fáry:D) nebo Laurie [ Laurí ] (tohle je pro mě nejhorší uřážka:D)

PROČ JSEM DŘÍV MĚLA PŘEZDÍVKU MELODY?: Jak sem říkala, svoje jméno odjakživa ne-ná-vi-dím!:D tak jsem si vymyslela jméno, které se mi líbilo hlavně z dívčích románů a tak:) Taky částečně kvůli mojí lásce k hudbě:)

PROČ TEĎ LAU?: Protože si myslím, že i když jméno nenávidím, pořád jsem to já! A i když se stydím za jméno, nestydím se za to, kdo jsem!:)

BYDLIŠTĚ: Karlovy Vary. Ale narodila jsem se v Brně,kde jsme tehdy bydlela. A jednou jsem bydlela 2 měsíce u tety v Anglii, bylo mi tehdy 11, zrovna se narodila moje malá sestřička a měla nějaký zdrav.problémy, tak mě poslaly k tetě:)

RODINA: Mamka Alena, taťka Petr. Nevím, proč si na nás vybíjely obyčejnost svých jmen, ale tohle jim fakt nikdy neodpustím:D Ale i když se s nima hádám každou volnou minutu,nevyměnila bych je:) Mám staršího bráchu, Chrise (Kristián), 19. Nesnášíme se, ale i milujeme: D A pak moje malinký zlatíčko,Leonka,teď už 5.. Ta může být jenom ráda, že není kluk, protože by byla Valentýn:D

MAZLÍČCI: Miláček Rose, zlatej retrívr a pak debilní štěnátko ( 8 měsíců) slovenskýho čuače "Ču" (debilní jméno pro debilního psa). Doma máme ještě hnusnou plešatou kočku,jmenuje se Mimi..myslím..nebo Barbie?:D no,je ségřina,takže jí mění jméno každej den:D.

STAV: Kdo čte pravidelně můj blog, ví, že je to pár dnů,co jsem se rozešla s Ondrou (v článcích je po přezdívkou brouk). Rozešly jsme se kvůli hloupé lži, že ho podvádím, ale on tomu věřil. Takže jsem NE-ZA-DA-NÁ! Sláva mi!:)

NK: Tou je pro mě jedině Lil:* Známe se od školky ai když se naše rodiny nějak moc nemusí, ona semnou jezdí k moři, já s ní na hory a tak. Jo, nejmenuje se Lilly, je Lucie, ale Lilly se mi líbilo víc:D.

StreetLife Z --> 1. epizoda

7. června 2011 v 13:59 | Lau* |  StreetLife Z
No lidi, možná si někdo vzpomínáte na ffku 'NEW YORK IS OUR DREAM', která byla o taneční skupině:) Na starým blogu jsem zveřejnila pouze první díl a teď jsem ho našla v počítači!:) Takže, tady je, s novým názvem i obrázkem!:) Snad se bude líbit!:)
----------------------------------------------------------------

Birthday >> episode 1 from 3

6. června 2011 v 18:01 | Lau* |  birthday
Taky jedna ze starýho blogu!:) Jenom 3-dílovka:) snad se bude líbit i napodruhé:D
--------------------------------------------------------------------------------

ffka nebude!

5. června 2011 v 11:17 | Lau* |  My Diary
chápu, že spousta lidí nemá čas:) ale vy zase chápejte, že nechci psát pro nikoho!:)
takže máte tu včerejší ffku a když budou komenty --> zítra tu něco hodím:)
--------------------------------------------------------------

SL >> 1.ep. >> V nemocnici

4. června 2011 v 20:44 | Lau* |  Sick Love
tahle ffka je věnovaná Doms! Moc ti děkuju za pěkná slůvka!:***
------------------------------------------------------------------

Ze života/ Z blogu

4. června 2011 v 16:43 | Lau* |  My Diary
jako první zpráva --> dnešní první ffka (jo,dneska budou 2:D) je tady! moc prosím aspoň o pár komentářů!:):*

začneme ŽIVOTEM:)
- Nemám nejskvělejší období a protože o tomhle blogu nikdo neví, můžu si vypisovat svoje pocity. Ondra se semnou rozešel. Je to pár dnů zpátky, v úterý. V neděli, když jsme byli na koupáku bylo všechno ok. A vzhledem k úternímu volnu (ve škole se opravoval jakejsi střešní rám či co:D) spolužák pořádal na chatě párty(kdybyste potkaly mí rodiče, bylo to u kámošky a bylo tam jenom pár holek:D) - tyvole, jak oni to tam maj obrovský! Větší než náš dům a to nepatří mezi ty nejmenší:D No a v úterý sem dostala smsku ve smyslu, že ví, jak jsem ho podvedla a že je konec. Nevěděla jsem vo co go, ale nebral mi telefony. A když jsem se poptala jeho kámošů - údajně mu nějakej debil nakecal, že mě viděl v ono pondělí, jak se cucám (pardon, líbám:D) s jedním klukem (říkejme mu T.). A když se ho šel Ondřej (Grr!) zeptat, neřekl sice, že je to pravda, ale ani to nepopřel, protože byl ten večer totoálně na mol a neví ani, jak se z tama dostal. A mě samozřejmě nevěří.Lilly (Lucinka) mě celý úterý utěšovala, brečely jsme spolu u Titaniku a Hríšního tance:) Ona je moje největší podpora!<3 no, každopádně, neříkám, že mě to nebolelo a nebolí, ale ve středu, i když všichni věděly že se na mě vykašlal, procházela jsem s úsměvem celou školou a když jsem ho potkala smála jsem se s Lilly. Musím říct, cítila jsem se jako vítěz!:).. ale hned jak jsem přišla domů,byla jsem opět ta co prohrála. Chodily jsme spolu hrozně dlouho, je to bez něj takový divný. Navíc, rozešly jsme se kvůli lži, kterou mezi nás postavil někdo úplně cizí.
No ale maminka, Lilly, Dominička, Kristýnka, Annie, Tomášek (kamarád už z dětství!<3), vlastně všichni, dokonce i ta naše odporná plešatá kočka semnou tráví všechen čas se slovy, že já jim takhle taky pomáhala - protože když jste sami a není co dělat, přemýšlíte. A to vás rozhodí víc, než jste:/ jsou prostě moje velký lásky:*

******************************************************************
No,ale nejlepší medicína na zlomený srdíčko?
přímo zde --> Joeův krasnej song! Zamilovala jsem si ho po prvních vteřinách!:*


******************************************************************
fajn,tak teď z BLOGU
- Možná jo,možná ne - deprese v ffkách teď asi bude. No jo, sice mi pomáhá psát krásný romance, ale občas ujedu:) Taky je fakt, že když píšu, moc neřeším sebe,jako bych skočila do vymyšlenýho světa, kterej řídím já!:) no,v každým případě, ještě dneska rozjedu ffku 'SICK LOVE' , která bude věnovaná Doms* a zítra tu bude 'Rose, Rose, Rose' - ffka ze starýho blogu! Tehdy jsem napsala jenom první dva díly a ještě si je pamatuju, takže je nějak shrnu do jednoho delšího a pak budu navazovat!:) a co ještě?:D

VŠEM SE OMLOUVÁM ZA NUDĚNÍ MÝM ŽIVOTEM!:)...Lau*

1. chapter - Party

4. června 2011 v 13:49 | Lau* |  ESCAPE
Tenhle díl je hroznej, nevěděla jsem, jak zařídit, aby se tak nějak potkaly, ale co už:DD prosím,berte ohledy a omluovám se, že to tak dlouho trvalo:(:D
---------------------------------------------------

i just forget

4. června 2011 v 11:37 | Lau* |  My Diary
řeknu to krátce-včera sem se na blog vysr*ala:D pokusím se to vyžehlit,takže dneska přidám 2 ffky:D teď přidám první díl 'ESCAPE' , ffce o Nickovi, kterou jsem ještě neotevřela (tahle ffka bude za dnešek:D) a já doufám,že se bude líbit:) a k večeru přidám úplně novou fanfiction, o které ste ještě nesylšeli a bude věnovaná Doms(náhrada za včerejšek:D) :) mám dost práce,tak zatím:D:*

druhá kapitola - UNFAITHFUL

1. června 2011 v 20:31 | Lau* |  UNFAITHFUL
No, no... nejsem si tak úplně jistá, jestli si to zasloužíte, ale co už:DD
Je to tady:D a na komentářích záleží zítřejší ffka, jenom abyste nezapomněli:D
----------------------------------------------------------------------------

try be original - just don't be same like.

1. června 2011 v 11:32 | Lau* |  My Diary
Dopsala jsem další dílek ffce o Kevovi, ale včera jsem přidala první díl, a asi nemá moc velkej úspěch no:/:D no co, když se budete snažit a dáte aspoň 5 komentářů, večer tu bude:D takže...prostě se snažte:D
P.S.- píšu ze školy, takže mizím:* bye:*