StreetLife Z --> 1. epizoda

7. června 2011 v 13:59 | Lau* |  StreetLife Z
No lidi, možná si někdo vzpomínáte na ffku 'NEW YORK IS OUR DREAM', která byla o taneční skupině:) Na starým blogu jsem zveřejnila pouze první díl a teď jsem ho našla v počítači!:) Takže, tady je, s novým názvem i obrázkem!:) Snad se bude líbit!:)
----------------------------------------------------------------

CHELSEA
Jsme tady, my z Arizony jsme tady v New Yorku! Jo, taky tomu nemůžu uvěřit! Tento rok vybrali naši skupinu 'StreetLife Z' ! Tohle je neuvěřitelná pocta! Dostaneme se do taneční špičky a navíc si vyděláme slušnou částku.
"Haló, haló, vy tam!" křičí mladá žena běžící směrem k nám.
Nikdo z nás nereaguje, jen ji zaraženě pozorujeme.
"Uff." Doběhne k nám a tře si čelo. "Ráda vás poznávám, jsem Candy, organizátorka programu, starám se o to, aby všechno klapalo jak má." Usměje se na nás ze široka.
Nenechá nás ani odpovědět a už běží jiným směrem se slovy "Za mnou!"
Rychle se vzpamatujeme a běžíme za ní.
"Takže,zavedu vás do šatny,není to sice žádnej luxus,ale nezapomínejte,že je to zároveň váš domov,budete tu dva týdny v kuse.Spát ,jíst,ale i trénovat!"vychrlí během rychlé chůze.
"Sme tu! " Vypískne nadšeně a zabrzdí takovou rychlostí, že do sebe ponarážíme.
Otevře dveře s cedulí 'StreetLife Z' a my konečně uvidíme náš nový domov. Všem nám klesla čelist ke kolenům. Žádnej luxus? No,možná pro takovou Madonnu, ale ne pro nás obyčejný smrtelníky .
Vešly jsme do místnosti vymalované zelenou a začaly se rozkoukávat. Skoro přes celou místnost byl zkušební taneční parket, na pravo od něj velké zrcadlo, přesně jako v tělocvičně.Na opačném konci místnosti byly velké kožené sedačky a domácí kino!

Můj ty bože! Všeci jsme se nahrnui dovnitř a prozkoumávali celej 'byt'.
"Je tady 6 pokojů po jednom a 2 po dvou. Špatná zpráva je, že je tu jen jedna koupelna." Zavolá na nás Candy ještě.
Já jsem se s Meghan okamžitě narvala do dvoupokojáku, většího než celej náš byt.
Chvilku tam jen tak splašeně pobíháme, zastaví nás až Candynino pronikavé hvízdnutí. Všichni se rychle dostavíme do hlavní místnosti a seřadíme se do řady. Candy se zasměje a rozdá nám nějaké papíry.
"Takže, program na druhý den budete dostávat vždycky večer. Zítra ráno je snídaně v 9, jestli příjdete pozdě, nezaručujeme vám teplou snídani. Dopoledne proběhne cvičení s hlavní choreografkou, upozorňuju, že čeká vaše vlastní nápady! Na oběd dostanete stravenky a můžete se porozhlídnout po městě. Odpoledne bude generální zkouška kostýmů a k večeru přijede Miley Cyrus a my od vás čekáme profesionální chování. Odtančíte tak,že ona sama bude valit oči a nebudete se chovat jako trapní fanoušci,je to jasný?" zvedla na nás obočí.
"Ano madam." Zasalutovali jsme společně. "Letos máme teda materiál.." povzdychla si. "Tak fajn, teď registrace.Will Miller,Lia Zhang,Chelsea Hale,Zac Devin, Meghan Roos,Adam Sandler, Caren Martin,Camille Stone,Miranda Sile,Bruse Jones? Ste tu všichni?"
"Ano madam." Zasalutovali jsme znova a tentokrát někteří neudrželi smích.
Candy jen zakroutila očima a vyšla z místnosti. My jsme jen němě stáli.
"Zamnou!" ozvalo se od někudy z placu. Rychle jsme vyběhly dveřmi, přímo za Cand.
"Čekáme od vás profesionální práci, je to jasný? Tohle je Hollywood, nemáte druhou šanci." Komandovala nás mezitím, co se proplétala mezi lidmi a rekvizitami. Zničehonic zastavila a otočila se na nás.
"Tady je jídelna." Poučila nás. "Bohužel, letos máme víc celebrit, takže máme jen jednu jídelnu. Když potkáte nějakou celebritu, prosím, nechte ji na pokoji a věnujte se jídlu." Zpražila nás pohledem. Pak zakroutila očima a odešla někam pryč.
Stáli jsme naproti těm dveřím a nikdo neměl odvahu vstoupit. Bylo to směšný, ale..
"Kdo myslíte, že tam bude?" zachichotala se Cam.
"Nikdo prosímtě." Zasmál se absurdně Zac a vešel dovnitř.
Dveře se zavřeli a hned zase otevřeli. Zac vylezl, jakoby viděl ducha.
"Zacu?" zasmála jsem se a podepřela ho. "Je tam Taylor Swift." Odpověděl, zbaven všech smyslů. Všichni jsme se zasmáli a vlezly dovnitř. A opravdu. Byla tam Zacova oblíbenkyně Taylor. Ale nebyla jediná. Hemžilo se to tam různými celebritami. Mám pocit, že jsem zahlídla Pink i Taylor Momsen.
Posadily jsme se ke stolu a začaly se uklidňovat. Kluci přinesly 3 plné talíře lívanců a začali blbnout.Hned jsme se chytily a začali dělat podobně uhozený věci. Seděli jsme tam snad několik hodin, než všechny lívance zmizely.
"No kočky,která dojdete pro další várku?" zamachroval Adam.
Zasmála jsem se a vstala. Kluci zapískali a začali mě povzbuzovat. Se smíchem jsem došla ke švédskému stolu a vzala všechny lívance, co tam byli.
"Velkej hlad?" ozvalo se zamnou.
"Em ..ne ..já ..To je něco jako sázka." Dostala jsem ze sebe.
Jen se zasmál a začal se věnovat jídlu. Vyrazila jsem ke stolu s omámeným výrazem a horou lívanců na talíři. Připadala jsem si jako v říši divů. Kdo by ne, vždyť já právě mluvily s Nickem Jonasem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andrejjka andrejjka | 7. června 2011 v 19:53 | Reagovat

moooc pěkný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama