WHO IS ADMIN?

7. června 2011 v 14:30 | Lau* |  My Diary
JMÉNO: Fajn, jmenuju se Laura Knappová. Nesnáším jméno Laura, zní to jako nějaký ...nevím, podivínský nebo babičkovský jméno:D A Knappová?:D no jo,vůbec netuším, kde se tohle jméno objevilo, z jakýho je jazyku, ale proklínám za něj svý rodiče. Lidi na mě koukají jako na debila když řeknu "Čau, já sem Laura Knappová." . Někdy si i myslí, že si tohle jméno vymýšlím a věřte nebo ne, ráda bych, aby bylo jen vymyšlené. NIKDY dobrovolně nezveřejňuju svoje příjmení:D Jméno ještě přežívám,ale příjmení - no když už, zkomolím si ho do angličtiny,třeba Knapper nebo Knappe:D Kdybych mohla něco změnit, určitě je to moje jméno. Prosím, neodsuzujte mě kvůli jménu!:D

VĚK: 8.května 1995,takže je mi konečně 16.

PŘEZDÍVKY: Uff, těch je spousta:D No, doma mi říkají buď Lí nebo prostě Laura. Nejlepší kámoška mi říká Lory, Ondra (bývalý přítel) mi říkal Laurinečko, ostatní prostě Lau. Učitelé mi říkají Lauro a nikdy nezapomenout zdůraznit r:DD Lidé co mě neznají a nejsou si jistí, jak mi říkat, mi jména různě komolí,jako Lári (jako paní Láry Fáry:D) nebo Laurie [ Laurí ] (tohle je pro mě nejhorší uřážka:D)

PROČ JSEM DŘÍV MĚLA PŘEZDÍVKU MELODY?: Jak sem říkala, svoje jméno odjakživa ne-ná-vi-dím!:D tak jsem si vymyslela jméno, které se mi líbilo hlavně z dívčích románů a tak:) Taky částečně kvůli mojí lásce k hudbě:)

PROČ TEĎ LAU?: Protože si myslím, že i když jméno nenávidím, pořád jsem to já! A i když se stydím za jméno, nestydím se za to, kdo jsem!:)

BYDLIŠTĚ: Karlovy Vary. Ale narodila jsem se v Brně,kde jsme tehdy bydlela. A jednou jsem bydlela 2 měsíce u tety v Anglii, bylo mi tehdy 11, zrovna se narodila moje malá sestřička a měla nějaký zdrav.problémy, tak mě poslaly k tetě:)

RODINA: Mamka Alena, taťka Petr. Nevím, proč si na nás vybíjely obyčejnost svých jmen, ale tohle jim fakt nikdy neodpustím:D Ale i když se s nima hádám každou volnou minutu,nevyměnila bych je:) Mám staršího bráchu, Chrise (Kristián), 19. Nesnášíme se, ale i milujeme: D A pak moje malinký zlatíčko,Leonka,teď už 5.. Ta může být jenom ráda, že není kluk, protože by byla Valentýn:D

MAZLÍČCI: Miláček Rose, zlatej retrívr a pak debilní štěnátko ( 8 měsíců) slovenskýho čuače "Ču" (debilní jméno pro debilního psa). Doma máme ještě hnusnou plešatou kočku,jmenuje se Mimi..myslím..nebo Barbie?:D no,je ségřina,takže jí mění jméno každej den:D.

STAV: Kdo čte pravidelně můj blog, ví, že je to pár dnů,co jsem se rozešla s Ondrou (v článcích je po přezdívkou brouk). Rozešly jsme se kvůli hloupé lži, že ho podvádím, ale on tomu věřil. Takže jsem NE-ZA-DA-NÁ! Sláva mi!:)

NK: Tou je pro mě jedině Lil:* Známe se od školky ai když se naše rodiny nějak moc nemusí, ona semnou jezdí k moři, já s ní na hory a tak. Jo, nejmenuje se Lilly, je Lucie, ale Lilly se mi líbilo víc:D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domi* Domi* | Web | 7. června 2011 v 20:42 | Reagovat

Naprosto tě chápu, já jsem zase původně Tannerová-Tanner, ale máma se naštěstí vdala a já si nechala české příjmení :D.Jinak jméno Laura je moc pěkné, ale tak to má asi každý, já taky nemusím svoje jméno :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama